Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda

Yüklego nedir?

Yüklego yükü, eşyası veya gönderisi olan kullanıcılar ile hafif ticari araç sahibi veya motosiklet sahibi kullanıcıları buluşturan platformdur.Araç veya motor kurye ihtiyacı olan kullanıcıların web sitemizden ve/veya mobil uygulamalarımızdan eşya ve/veya gönderisinin teslim alınacak ve teslim edilecek adreslerini ve taşıma tarih ve saatini girerek 3 adımda nakliye aracı yada motor kurye çağırmasını sağlayan ve teslim adresine en yakın aracı yönlendiren, sabit fiyat ve çeşitli ödeme seçenekleri hizmet veren pazaryeri platformudur.

Yüklego uygulamasında kayıtlı taşımacılar bulundukları bölgeden yada yüklego hizmet veren uygulamasından kendisine uygun işleri alarak ek kazanç sağlamaktadır.Bu sayede yüklego hem eşyası olan kullanıcıya hem de araç ve/veya motor sahibi kullanıcılara ekonomik değer katmaktadır.

Yuklego.com Nasıl Hizmet Verir?

Yüklego operasyon paneli, alanında uzman 6 kişilik ekip tarafından yönetilmektedir. Bünyemizdeki nakliyeci ve moto kuryeler müşteri tarafından verilen hizmet sonrası puanlama ile yüksek puanlı taşımacıları bünyemizde tutarak hizmet vermekteyiz. Nakliye aracı ve motor kurye ihtiyacı olan kullanıcılar eşyasının teslim alınacak ve teslim edilecek adresleri, taşıma tarih ve saatini girerek, hizmet talebini nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleri ile talep oluşturabilir. Taşımacılar hizmet veren uygulamasından bulunduğu konuma en yakın yük ve eşyası olan kullanıcıların oluşturduğu hizmet talebinin detaylarını görerek adrese en yakın taşımacı tarafından hizmet talebini kabul ederek hizmet vermektedir.

Operasyon yönetim panelimizde hizmet veren araçlar anlık takip edilerek kullanıcılarımıza maximum müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.Bu sayede yuklego.com hem müşterilerimize hem de taşımacılara ekonomik avantaj sağlamaktadır.

Sistemimiz alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ve saha ekibimiz ile çalışır. Araçla teslimat veya motor kurye araçları, İstanbul başta olmak üzere sistemimizde kayıtlı olan araç şoförlerini, uygulamamız içerisinde bulunan konum servisleri sayesinde hangi bölgede olduğunu görür ve araçlarına en yakın ve en uygun yük ve gönderi bildiren sistemi ve hizmeti taşımacılarımıza sunarız. 

Sistemimiz ve profesyonel kadromuz, araçlı ve motor kuryelerimize bu hizmetleri sunmakla kalmaz, ayrıca İstanbul başta olmak üzere her semtin ihtiyacı kadar taşımacıyı sistemimize dâhil edip, ihtiyaç olmadığı sürece bünyemize fazla araç alımı yapmayız. Böylece, sistemimizdeki mevcut araçlara daha fazla iş imkânı sunmaya hedeflemekteyiz.