Hizmetlerimiz

Anasayfa > Hizmetlerimiz

Yuklego .com olarak ürün, hafif yük ve eşyası olan kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarına tek uygulamadan hizmet vermekteyiz. Uygulamamızda bulunan motosiklet, minivan, maxivan, panelvan ve mastervan tarzı araçlarımız ile taşımacılık ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.

Yüklego Hizmetlerimiz;

  • Motor Kurye
  • Doblo Nakliye
  • Küçük nakliye
  • Panelvan nakliye
  • Hafif Yük Taşıma
  • Hafif Yük Nakliye

Hafif yük taşıma hizmetlerimiz sayesinde eşyanıza uygun araç tipleri ile uygun fiyatlı taksi gibi nakliye hizmeti vermekteyiz. Örneğin çamaşır makinesi nakliyesi için tenteli nakliye kamyonetinden yüksek fiyatlar ile hizmet almak yerine doblo nakliye hizmetimiz sayesinde daha ekonomik fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Küçük nakliye araçlarımız ile az parça eşyalarınızı, kolilerinizi, poşetlenmiş eşyanızı yada valizlerinizi uygun fiyatlı nakliye hizmetimiz ile keyfini çıkarın. Yükünüz size yük olmasın.

Uygulamamızda bulunan motor kuryelerimizden evde unuttuğunuz bir eşyanızı yada acil gönderilmesi gereken dosya vb ürünlerinizi İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu şehirlerde zaman kaybetmeden gönderinizi istediğiniz adrese gönderebilirsiniz.

Hafif yük nakliye sektöründe kullanıcılarımızın beyaz eşyalarını, kolilerini, tek parça eşyalarını veya az parça eşyalarını yada firma kullanıcısıysanız satmış olduğunuz ürünleri müşterinize teslimatını sağlayarak hafif yük taşıma hizmeti vermekteyiz.

Tüm bu ihtiyaçları çözümü için çalışan 6 kişilik yükle go ekibine sahibiz. Ve bünyesmizde bulunan nakliyecilerden hafif yükleriniz için taksi gibi nakliye veya motor kurye hizmet alabilirsiniz. Hemen Appstore veya Play Store’dan yüklego uygulamasını indirin.Uygun fiyatlı nakliye hizmetlerimizden yararlanın.