Kurumsal

Anasayfa > Kurumsal

 

Güvenilir Şoför ve Araçlar

Yükünüz bizimle güvende. Yüklego olarak; Tüm şoförlerimizi ve araçlarımızın belge kontrollerini düzenli olarak yapmaktayız. Gelişmiş altyapımızla şoför ve araçlarımızı taşıma süresince takip ederiz.

 

 

Müşteri Bilgilendirme Servisleri

Motor veya Araç kuryemiz, hizmet talebinizi onaylaması durumunda, yük ve gönderiniz teslim alındığında, teslim edildiğinde sistemde kayıtlı cep telefonunuza bilgilendirme mesajları göndererek müşterilerimizi bilgilendiririz. Ayrıca size atanan taşımacımızı canlı ve anlık takip edebilirsiniz.

 

Fiyat Politikası

Mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden kolayca otomatik fiyat bilgisine ulaşabilir, talep oluştururken girdiğiniz adreslere göre sistem fiyat vermekte olup ek talep olmadığı sürece fiyatlarımız değişmemektedir.

 

 

 

Ödeme İşlemleri

Hizmetimiz sonrası ödemenizi ister nakit olarak kuryemize yapabilir. Web sitemizden veya mobil uygulamalarımızdan kredi kartınız ile  yapabilirsiniz. 

 

 

 Marka Tescilimiz

Yüklego, Türk Patent Enstitüsün'den marka tescilini almış, hizmet kalitesini arttırmaya yönelik sürekli taşımacı kontrolleri yapar.  Müşterilerimizin ne istediğini, neye ihtiyaç duyduğunu herzaman anlamaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda da hareket ediyoruz.