Doblo Nakliye Fiyatları

Anasayfa > Doblo Nakliye Fiyatları

Doblo nakliye fiyatları, hususi araçlar ile taşınmayan az miktarda ve tek parça eşyaların Doblo araçlar yardımıyla taşınması karşılığında alınan ücretlerdir. Bu ücretler birçok faktör doğrultusunda şekillenirken YÜKLEGO firmamız tarafından uygun fiyat aralıklarıyla sizlere sunulmaktadır.

Dobloda eşya taşıma hizmeti, uzun süredir ihtiyaç duyulan ve sıklıkla tercih edilen hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık için tercih edilen bu hizmet, tüm eşyaların en kısa süre içerisinde teslimat adresine ulaştırılmasını sağlar.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Doblo Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Doblo nakliye fiyatları, her hizmet ve her nakliye işlemi için farklı farklı belirlenmektedir. Bunun sebebi fiyatların birçok faktörden etkilenmesidir. Doblo nakliye fiyatlarını belirleyen faktörler genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Eşyaların alınacağı adres ve teslimat adresi arasındaki mesafe,
  • Eşyanıza uygun araç tipine göre
  • Taşınacak olan eşya miktarı

Nakliye hizmetlerimizin fiyatları genel olarak yukarıdaki faktörler doğrultusunda şekillense de firmamız, her koşulda uygun fiyat garantisi altında hizmet vermektedir. Bu sayede en uygun doblo nakliye fiyatları karşılığında şehirler arası ve şehir içi Doblo nakliye hizmetinden faydalanabilmeniz mümkündür.

Yüklego ile Hangi Eşyalar Taşınır?

koli taşıma    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.

çamaşır makinesi    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın

 

Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

İstanbul Doblo Nakliye

İstanbul Doblo nakliye hizmeti, YÜKLEGO firması tarafından 7/24 sizlere sunulan hizmetlerden biridir. Bu hizmet sayesinde dilediğiniz her gün ve her saat şehir içi taksi gibi nakliye hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası tüm semtlerinde Ankara, İzmir, Bursa, Ekişehir hafif yük nakliye ile sizlere hizmet vermekte olan firmamız, bulunduğunuz her adrese Doblo nakliye araçları ile hizmet vermektedir. Bu sayede satın aldığınız yeni ürünler veya eşyalar, dilediğiniz adrese kolaylıkla taşınabilir. Siz de İstanbul Doblo nakliye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve hizmetlerimizden faydalanmak için hemen yüklego mobil uygulamasını indirerek araç çağırabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Neden YÜKLEGO?

YÜKLEGO sizlere çok sayıda araç çeşidiyle hizmet sunar. Doblo nakliye araçları da bunlardan biridir. Mastervan, Panelvan, Maxivan ve motosiklet de bu araçlar arasındadır. Bu sayede her eşyaya uygun araçlar ile daha uygun maliyetli bir şekilde nakliye hizmetinden faydalanabilmeniz mümkün olur. Siz tüm bu avantajlardan ve çok daha fazlasından faydalanmak için Yüklego’yu tercih edebilirsiniz.

Sizde yüklego motor kurye ve hafif yük nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Yuklego.com web sitemizden yada uygulama marketlerinden yüklego mobil uygulamasını indirerek tıpkı uber, bitaksi uygulaması gibi 3 adımda nakliye aracı ve motor kurye çağırabilirsiniz.