Parça Yük Taşıma

Anasayfa > Parça Yük Taşıma

Parça yük taşıma, parsiyel taşımacılık olarak da adlandırılan ve sıklıkla ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetlerinden biridir. YÜKLEGO tarafından sizlere sunulan bu hizmet, firmanızın yüklerinin tek bir araç dahilinde taşınması anlamına gelir.

Bu hizmet, daha uygun maliyetli nakliyata ve taşımacılığa ihtiyaç duyan işletmelere ve bireylere sunduğumuz hizmetlerden biridir. Hizmetin uygun maliyetli olmasının sebebi az sayıda yüklerin daha kçük yükünüze uygun araç vasıtasıyla taşınmasıdır.

Parça eşya taşıma hizmeti, tüm ürünlerinizin güvenilir bir şekilde dilediğiniz adrese ulaştırılmasına olanak sağlar. Firmamız, her türlü yükün ve eşyanın herhangi bir zarar görmemesine özen göstererek gerekli taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Parça Yük Taşıma Nedir? Ne İşe Yarar?

Parça yük taşıma hizmeti de diğer nakliye seçeneklerinde olduğu gibi yüklerin ve eşyaların belirlenen adrese herhangi bir zarar görmeden ulaştırılmasını sağlamaktadır. Ancak bu hizmet, birçok farklı taşımacılık olanakları sebebiyle diğerlerinden ayrılır. Bunlar arasında en önemli nokta birçok yükünüze uygun nakliye aracıyla taşınmasıdır.

Parsiyel taşımacılık olarak da adlandırılan parça yük taşıma işlemi, aynı istikamete hareket edecek olan yüklerin ortak bir araçla taşınmasını sağlar. Bu sayede nakliyat hizmetinden daha uygun maliyetler karşılığında faydalanmak mümkün olur.

Parça Yük Taşıma Nasıl Yapılır?

Parça yük taşıma hizmeti, diğer nakliye hizmetlerinden daha farklı olduğu için uygulanacak olan adımlar da farklılık göstermektedir. Bu hizmetimiz genel olarak aşağıdaki adımlar doğrultusunda gerçekleştirilir;

1. Nakliye talebinizin ardından araçlarımız adresinize ulaşır ve yükünüzü aracımıza yükler,

2. Ardından yükleriniz ve eşyalarınız istediğiniz adrese veya adreslere teslim edilir.

 

koli taşıma    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.

çamaşır makinesi    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın

 

Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Parça nakliyat hizmetinden faydalanmak için YÜKLEGO’yu tercih edebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunmakta olduğu avantajlardan faydalanarak en kısa süre içerisinde eşyalarınızı yeni adreslerine ulaştırabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat, güvenilirlik ve hızlı teslimat gibi avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Sizde yüklego motor kurye ve hafif yük nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Yuklego.com web sitemizden yada uygulama marketlerinden yüklego mobil uygulamasını indirerek tıpkı uber, bitaksi uygulaması gibi 3 adımda nakliye aracı ve motor kurye çağırabilirsiniz.