Küçük Nakliye

Anasayfa > Küçük Nakliye

Küçük nakliye, özellikle son dönemde en çok ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetlerinden biridir. Taşınma ve nakliye sürecinde genel olarak tüm eşyalar tek bir seferde taşınır. Ancak bazı durumlarda küçük eşyaların da taşınması gerekmektedir.

Bütün halinde veya parça parça olarak taşınması gereken bazı eşyalar, küçük nakliye araçlarıyla yeni adreslerine ulaştırılır. Bu sayede hem uygun maliyetli nakliyat hizmetinden faydalanmak mümkün olurken hem de eşyaların daha hızlı bir şekilde yeni adreslerine ulaşması mümkün olur.

Küçük nakliye hizmeti ile parça eşyaların hem şehirler arası hem de şehir içi teslimat noktalarına ulaştırılması mümkün olur. Bu hizmet hem ofis eşyaları hem de ev eşyaları için geçerlidir.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Küçük Nakliye Araçları Hangi Eşyaları Taşır?

Küçük nakliye hizmeti, daha küçük ve panelvan şeklindeki araçlarla sunulmaktadır. Bu araçların alacağı eşya miktarı ve boyutu da sınırlıdır. Bu sebeple daha çok küçük ve az miktardaki eşyalar için küçük nakliye araçları tercih edilir. Küçük nakliye hizmetinde taşınabilecek eşyalar genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Koltuk takımı ve benzerleri,
  • Masa ve sandalye,
  • Halılar, kilimler ve benzer ağırlıktaki parça ürünler,
  • Ofis masası ve büro eşyaları,
  • Paketlenmiş kıyafetler ve kitaplar,
  • Yatak, baza ve benzer yatak odası eşyaları,
  • Kitaplıklar, dolaplar ve gardıroplar,
  • Mağazalardan veya ikinci el olarak satın alınan ürünler,

 

koli taşıma    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.

çamaşır makinesi    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın

 

Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Yukarıdaki eşyalar ve benzerleri için küçük nakliye araçlarımız sürekli olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Siz de küçük nakliye hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir, kısa süre içerisinde eşyalarınızı yeni adreslerine ulaştırabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Küçük Nakliye Nasıl Yapılır?

Küçük nakliyede eşyaların taşınması için birçok adım takip edilmektedir. Nakliye sürecinde takip edilecek adımlar ise şu şekilde;

1. Sizlerden gelen küçük nakliye aracı talepleri doğrultusunda personelimiz ve araçlarımız adresinize ulaşır,

2. Ardından taşınacak olan eşyalar personellerimiz tarafından küçük nakliye arabalarına yüklenir,

3. Sonraki adımda yüklenen eşyalar araç yardımıyla yeni adreslerine ulaştırılır.

Yukarıdaki adımlar doğrultusunda gerçekleşen küçük nakliye hizmeti, YÜKLEGO güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Siz de güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli nakliye hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Sizde yüklego motor kurye ve hafif yük nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Yuklego.com web sitemizden yada uygulama marketlerinden yüklego mobil uygulamasını indirerek tıpkı uber, bitaksi uygulaması gibi 3 adımda nakliye aracı ve motor kurye çağırabilirsiniz.