Küçük Kamyonet Nakliye

Anasayfa > Küçük Kamyonet Nakliye

Küçük kamyonet nakliye hizmeti daha çok küçük ve az miktarda eşyaların yeni adreslerine taşınması için tercih edilen hizmetlerden biridir. Bu hizmette kullanılan küçük kamyonetler özellikle şehir içi teslimatlar için tercih edilir. Mağazalardan veya ikinci el alışveriş uygulamalarından satın alınan ürünlerin de yine bu nakliye hizmetiyle taşınması mümkündür.

Kamyonetler, diğer nakliyat araçlarına göre daha küçük bir kasaya sahiptir. Küçük kasaya sahip olması sebebiyle belirli boyutlarda eşyaların bu araçlar ile taşınması mümkündür. Çok büyük ve çok miktarda eşyaların taşınamadığı bu hizmet, genel olarak az miktarda eşyaları taşımak için tercih edilir.

Evden eve nakliyat gibi hizmetlere ihtiyaç duymayan, daha çok az parça eşya taşıtmak isteyen firmaların ve bireylerin tercihleri arasında genellikle küçük kamyonet nakliye bulunur. Bu sayede nakliye hizmeti daha uygun maliyetler karşılığında gerçekleştirilir.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Küçük Kamyonet Nakliye Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde taşınma ve nakliye denilince genel olarak evlerin tamamının ve tüm eşyalarının taşınması akla gelmektedir. Ancak nakliye firmalarına ve araçlarına duyulan ihtiyaç sadece bununla sınırlı değildir.

Bireylerin ve işletmelerin bazı durumlarda sadece birkaç parça eşyayı ve benzer ürünleri taşıması da gerekebilir. Bu tip durumlarda büyük nakliye araçlarını kiralamak veya bu hizmetleri tercih etmek genellikle yüksek maliyetlidir. Bu nedenle az miktarda ve çok büyük olmayan eşyaları taşımak amacıyla küçük kamyonet nakliye aracı tercih edilerek daha uygun maliyetli bir şekilde nakliye hizmetinden faydalanmak mümkün hale gelir.

 

koli taşıma    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.

çamaşır makinesi    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın

 

Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Küçük Kamyonet Nakliye Fiyatları

Küçük kamyonet nakliye fiyatları, evden eve nakliyat ve ofis nakliyat gibi hizmetlere göre daha uygun maliyetlidir. Bunun en büyük sebebi hem taşınacak olan eşya miktarının daha az olması hem de nakliye sırasında kullanılacak olan araçların daha uygun olmasıdır. Ancak bu hizmet için direkt olarak net fiyat vermek mümkün değildir.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Eşyaların taşınacak olduğu mesafe, eşya miktarı ve hizmetin tercih edileceği tarihler gibi çok sayıda faktör küçük kamyonet nakliye hizmetinin fiyatlarının değişiklik göstermesine neden olabilir. Ancak YÜKLEGO her koşulda uygun fiyat garantisi altında sizlere hizmet sunmaktadır. Siz de YÜKLEGO’yu tercih ederek daha uygun fiyatlar karşılığında eşyalarınızı dilediğiniz adrese taşıtabilirsiniz.

Sizde yüklego motor kurye ve hafif yük nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Yuklego.com web sitemizden yada uygulama marketlerinden yüklego mobil uygulamasını indirerek tıpkı uber, bitaksi uygulaması gibi 3 adımda nakliye aracı ve motor kurye çağırabilirsiniz.