Hafif Yük Taşıma

Anasayfa > Hafif Yük Taşıma

hafif-yuk-tasimaHafif yük taşıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için yüklego bünyesinde bulunan motor kurye, minivan, maxivan, panelvan ve master van tarzı hafif ticari araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Yuklego.com olarak hafif yük ve eşyası olan müşterilerimize taksi ve/veya otomobiline sığmayan, tenteli nakliye kamyonetlerini doldurmayan parça eşya taşıma, az parça eşya taşıma, tek parça eşya taşıma yada küçük nakliye aracı ihtiyacı olan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

2.el pazaryerlerinden yada yapı marketlerinden alınan ürün yük ve eşyalar için, ikea nakliye, letgo, nakliye, koçtaş nakliye ihtiyaçlarınız için taksi gibi hafif yük taşıma hizmeti alabilirsiniz. Az parça eşya taşıma yada tek parça eşya taşımalarınız için nakliye kamyonetini doldurmayan araç çağırmanıza yada aramanıza gerek kalmamaktadır. Yüklego sayesinde hafif yükleriniz için ağır ücretler ödemezsiniz.

Hafif yük taşıma hizmetimizde yük ve eşya taşımacılık hizmetimizde ister araç çağırabilir eşyanızı siz taşıyabilir yada yüklego taşımacılık hizmeti ile eşyanıza göre taşımacı personel hizmeti alarak eşyalarınızı evinizden teslim alır evinize teslim edilerek hamaliye hizmeti de alabilirsiniz. Taşımasını istediğiniz ürün yük ve eşyalarınız için araç seçimi ve/veya taşımacı personel seçimi ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa yüklego whatsapp destek hattından bilgi alabilirsiniz.

 

 

Hangi Eşyalar için Hafif Yük Taşıma Hizmeti Alınır.?

koli taşıma    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük taşıma hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın.

yatak    

 

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.


 

çamaşır makinesi    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.


Yüklego hafif yük taşıma araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Hemen hafif yük nakliye hizmeti almak için ister web sitemizden, isterseniz yüklego mobil uygulamamızı indirerek 3 adımda araç çağırabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınız olursa yüklego whatsapp destek hattından yardım alabilirsiniz.