Hafif Yük Taksi

Anasayfa > Hafif Yük Taksi

Hafif yük taksi, taksiye sığmayan ve nakliye kamyonetini doldurmayan küçük veya tek parça olan eşyaları yeni adreslerine taşımak amacıyla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biridir. Bu hizmet, kısa süre içerisinde parça eşyaların yeni adreslerine taşınmasına olanak sağlar. Ancak bu hizmet ile, evden eve nakliye, tüm ofisin veya büyük eşyaların taşınması mümkün değildir.

Hafif yük taksi hizmetinde genel olarak az sayıda parça eşya veya tek parça hafif yük ve eşyalar taşınabilmektedir. Bu nedenle genel olarak hafif eşyaların taşınabilmesi için bu hizmet tercih edilir.

Hafif yük taksi hizmetinde taşınacak olan eşyaya göre motosiklet, hafif ticari araçlar tercih edilebilir. Bu noktada araç, taşınacak olan yük ve eşyaya göre belirlenmektedir.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Hafif Yük Taksi Hizmetinde Hangi Eşyalar Taşınır?

Hafif yük taksi hizmeti, uzun süredir yüklego firmamız tarafından sunulan ve sıklıkla ihtiyaç duyulan hafif yük taşımacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. Tüm evin veya iş yerinin taşınmadığı, daha çok parça eşyaların taşınması amacıyla tercih edilen bu hizmette nakliyesi yapılabilecek eşyalar genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Hususi arabalara veya standart taksilere sığmayan eşyalar,
  • Tekli koltuklar ve sandalyeler,
  • Masa, sehpa, şifonyer ve benzeri ürünler,
  • Yatak, baza ve demonte mobilyalar (tek parça halinde)
  • İkinci el satın alınan parça eşyalar,
  • Banyo dolapları, gardırop ve benzerleri,
  • Çeşitli ürünlerin bulunduğu belirli sayıda koliler, valizler ve poşetlenmiş eşyalar

 

koli taşıma    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.

çamaşır makinesi    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın

 

Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Yukarıdaki eşyaların ve benzerlerinin taşınması için hafif yük taksi hizmeti Yüklego firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Siz de parça eşyalarınız için nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Hafif Yük Taksi Hizmetinden Nasıl Faydalanırım?

Hafif yük taksi hizmeti, özellikle son dönemde en çok ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetleri arasında yer alır. Sizin de belirli dönemlerde bu hizmete ihtiyaç duymanız mümkündür. Yüklego Hafif yük taksi hizmeti hakkında bilgi sahibi olmak veya hizmetten faydalanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

1. Yüklego web sitesine giriş yapın. Yada yüklego mobil uygulamasını indirin,

2. Ardından yükünüze göre uygun hafif yük nakliye aracını seçin,

3. Taşıma tarihi ve saatini belirleyin.

4. Ödeme işleminizi nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları takip ederek siz de hafif yük taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca online olarak yük ve araç durumunu da takip edebilir, daha güvenilir taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizde yüklego motor kurye ve hafif yük nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Yuklego.com web sitemizden yada uygulama marketlerinden yüklego mobil uygulamasını indirerek tıpkı uber, bitaksi uygulaması gibi 3 adımda nakliye aracı ve motor kurye çağırabilirsiniz.