Hafif Yük Nakliye

Anasayfa > Hafif Yük Nakliye

Yuklego.com ile hafif yük nakliye hizmeti almak tıpkı bi taksi çağırmak kadar çok kolay… Yüklego uygulamasını indirin. Ürün yük ve eşyanızın teslim alınacağı ve teslim edileceği adresleri girerek ve hafif yükünüze uygun araç tipini seçerek 3 adımda yüklego aracı çağırabilirsin. İster nakit, ister kredi kartı ile ödeme yaparak ücretli giriş yerleri (Otoban, köprü, ambar, avm, otopark vb) haricinde uygulamanın vereceği fiyat dışında ekstra fiyatlarla karşılaşmazsın.

 

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

Hafif Yük Nakliye Fiyatları

Hafif yük nakliye fiyatlarımız eşyanızın teslim alınacak ve teslim edilecek lokasyonlar arası mesafesine ve araç tipine göre oluşmaktadır. Bu yüzden eşyanızın ölçülerine göre veya adedine göre araç seçimi yapmanız en uygun hafif yük nakliye fiyatları almanızı sağlar. Dilerseniz eşyanızı 1 taşımacı personel seçimi ile yardımlı taşıma hizmeti alabilir. Yada eşyanıza göre taşımacı personel seçimi ile biz taşıyabiliriz. Eşyanıza göre kaç personel seçeceğinizi kestiremiyorsanız. Yüklego whats app destek hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

En Uygun Hafif Yük Nakliye Fiyatları ile Taşınacak Eşyalar

koltuk    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

yatak    

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.

camaşır makinası    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın.

yemek masası    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.


Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Hemen hafif yük nakliye hizmeti almak için ister web sitemizden, isterseniz yüklego mobil uygulamamızı indirerek 3 adımda araç çağırabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınız olursa yüklego whatsapp destek hattından yardım alabilirsiniz.