Hafif Nakliye

Anasayfa > Hafif Nakliye

Yüklego olarak bünyemizde bulunan motosiklet ve hafif ticari araçlarımız ile hafif nakliye hizmeti vermekteyiz. Aracınıza sığmayan yada tenteli nakliye kamyonetlerini doldurmayan hafif yük ve eşyalarınız için hafif nakliye hizmeti alarak ekonomik fiyatlarla taşımanın keyfini çıkarın. Yükünüz size yük olmasın.

 

 

 

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

Hafif Nakliye Hizmetleri

Uygulamamızı indirerek veya web sitemizden hafif ticari araç çağırarak hafif nakliye hizmetleri alabilirsiniz. Hafif nakliye hizmetimiz ile az parça eşyalarınızı, tek parça eşyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, mobilyalarınızı, 2. El pazaryerlerinden satın aldığınız hafif yüklerinizi en uygun fiyatlar ile taksi gibi nakliye hizmeti alabilirsiniz. Yük ve eşyanızın teslim alınacak ve teslim edilecek adresleri girerek eşyanıza uygun araç tipini seçerek araç çağırabilirsiniz.

Yük ve eşyanızı hangi araçla taşıtabileceğinizi ve/veya nasıl araç çağıracağınızı öğrenmek için tıklayın. Aklınıza takılan diğer sorularınız için Whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Hafif Nakliye Hizmeti ile Taşınan Eşyalar

koli taşıma    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

yemek masasi    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.

çamaşır makinesi    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın.

yatak    

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.

Hafif Yük Nakliye Araçları

Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Hemen hafif yük nakliye hizmeti almak için ister web sitemizden, isterseniz yüklego mobil uygulamamızı indirerek 3 adımda araç çağırabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınız olursa yüklego whatsapp destek hattından yardım alabilirsiniz.