Ekspres Kurye

Anasayfa > Ekspres Kurye

Ekspres kurye, daha hızlı ve anlık olarak kurye hizmetinden faydalanmanıza olanak sağlar. Bu hizmet sayesinde dilediğiniz her türlü gönderi oldukça hızlı bir şekilde kısa süre içerisinde teslimat adresine ulaştırır.

YÜKLEGO tarafından sunulan bu kurye hizmeti tamamen size özel olarak gerçekleştirilir. Talepleriniz ardından adresinize doğru hareket eden özel kuryelerimiz, tüm gönderileri 45 dakika ile 120 dakika arasında teslim etmektedir. Ancak bu süreler, sadece şehir içi teslimatlar için geçerlidir. Şehirler arası kurye hizmetlerinin bu süre zarfları içerisinde gerçekleştirilmesi mümkün olmadığından ekspres kurye hizmeti sadece İstanbul ilinde yada hizmet verdiğimiz Ankara, İzmir, Bursa gibi şehirlerde şehir içi motor kurye hizmeti olarak sizlere sunulmaktadır.

Bu sebeple acil gönderiler ve hızlı teslimatlar için ekspres kurye hizmetimizi tercih edebilir, siz de iş akışınızın daha kısa süreler içerisinde gerçekleştirilmesine olanak sağlayabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Ekspres Kurye Ne Demek? Ne İşe Yarar?

Ekspres kurye, daha hızlı ve aralıksız seri bir şekilde gönderilerin adreslere teslim edilmesini sağlamaktadır. Tamamen motosiklet kullanılan bu hizmette, teslimatın trafiğe takılması mümkün olmazken, gönderiler kısa süre içerisinde alıcılarına ulaştırılır.

Bunun yanı sıra ekspres kurye hizmeti sadece talepler doğrultusunda özel olarak sunulmaktadır. Bu sayede gönderilerin depoda tutulmasına veya aynı adrese teslim edilecek farklı bir gönderinin beklenmesine gerek kalmadan kısa süre içerisinde paketinizin teslimatı gerçekleşir.

Genel olarak acil, seri ve hızlı teslimat için tercih edilen ekspres kurye YÜKLEGO tarafından sizlere sunulan en hızlı kurye seçeneklerinden biridir. Ekspres kurye hizmeti ile yasal olan her türlü gönderiyi istediğiniz her bölgeye ve semte ulaştırabilirsiniz.

Ekspres Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Ekspres kurye fiyatları, teslimatın 45 dakika ile 120 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesinden kaynaklı olarak diğer kurye hizmetlerinden daha yüksek ücretler karşılığında sizlere sunulmaktadır.

Ancak ekspres kurye hizmetimizde her gönderi için aynı fiyat miktarı bulunmamaktadır. Gönderinin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafe fiyatları etkileyen en önemli faktör olurken aynı zamanda gönderi miktarı ve kurye hizmetine ihtiyaç duyulan tarih aralığı fiyatları etkileyebilir. Ekspres kurye ücreti hakkında net bilgilere ulaşmak veya kurye çağırmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Sizde yüklego motor kurye ve hafif yük nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Yuklego.com web sitemizden yada uygulama marketlerinden yüklego mobil uygulamasını indirerek tıpkı uber, bitaksi uygulaması gibi 3 adımda nakliye aracı ve motor kurye çağırabilirsiniz.