Doblo Taksi

Anasayfa > Doblo Taksi

Metropol şehirlerde, otomobile sığmayan hacimli veya parça sayısı fazla olan eşyalar doblo taksi ile taşınırdı. Ticari taksilerin fazla yükü olan kişilerin eşyalarını taşımak istememesi nedeni ile doblo taksi hiç yok denecek kadar az sayıda hizmet vermektedir. Yuklego kullanıcılarının bu ihtiyacını fark ederek minivan veya maxivan dediğimiz hafif ticari araçlar ile doblo nakliye hizmetine başlamış taksi gibi nakliye hizmeti ile doblo taksi hizmeti vermeye başlamıştır. Taksilerden farkı yolcu yerine doblo eşya taşıması ve Yurt içi yük ve eşya taşıma belgesi sayesinde resmi nakliye hizmeti verdiğinden korsan taksi yada korsan doblo cezası ile karşılaşmasınız.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

İstanbul doblo taksi hizmetimiz ile çamaşır makinesi taşıma, bulaşık makinesi taşıma, koli taşıma gibi hizmetimiz ile az parça eşyalarınızı , beyaz eşyalarınızı taksi ile eşya taşıma gibi taşıtabilir. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmazsınız. İstanbul doblo taksi Hizmet fiyatını hizmet almadan web sitemizden yada yüklego mobil uygulamaları sayesinde teslim alınacak adresi ve teslim edilecek adresi girerek fiyat öğrenebilir 3 adımda doblo taksi gibi doblo nakliyeci çağırabilirsiniz. Doblo nakliye fiyatları sayesinde tenteli nakliye kamyonet fiyatlarının yarı fiyatına hizmet alarak yükünüz size yük olmasından kurtulursunuz.

 

Doblo Taksi ile Doblo Eşya Taşıma Hizmeti

koli taşıma    

 Doblo taksi hizmeti ile kolilerinizi, bavullarınızı ve poşetlenmiş çok sayıda eşyanıza doblo eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Doblo taksi ile 2. El pazaryerlerinden veya yapı marketlerden aldığınız ürünler için letgo nakliye, koçtaş nakliye, ikea nakliye hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Letgo gibi 2. El Pazar yerlerinden aldığınız mobilyalarınız için doblo nakliye hizmeti alabilirsiniz.

çamaşır makinesi    

 Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalarınızı doblo taksi hizmetimiz ile taşıtabilirsiniz.


Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Hemen hafif yük nakliye hizmeti almak için ister web sitemizden, isterseniz yüklego mobil uygulamamızı indirerek 3 adımda araç çağırabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınız olursa yüklego whatsapp destek hattından yardım alabilirsiniz.