Doblo Nakliye

Anasayfa > Doblo Nakliye

Doblo nakliye ile az parça yada küçük eşya taşıma hizmetini yuklego.com dan alabilirsiniz. Çamaşır makinesi taşıma, bulaşık makinesi taşıma, Kurutma makinesi taşıma yada fırın taşıma gibi nakliye hizmeti için tenteli nakliye kamyonetinden hizmet almak yerine doblo nakliyeci çağırarak doblo nakliye hizmetiniz uygun fiyatlarla yuklego.com’dan alabilirsiniz. Doblo eşya taşıma hizmetimiz ile ekonomik fiyat avantajı sağlayarak yük ve eşyanızın size yük olmasından kurutulursunuz.

 

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Minivan nakliye araçlarımız ile beyaz eşya taşıma, demonte mobilya taşıma, kolilenmiş veya poşetlenmiş eşyalarınızı, bavul taşıma hizmeti alabilirsiniz. Taksiye sığmayan tüm yük ve eşyalarınızı en uygun hafif yük nakliye fiyatları ile taşıyoruz. İster sadece doblo nakliyeci çağırarak doblo nakliye ile araç hizmeti alabilir. Eşyalarınızı bina önünden bina önüne taşıtabilirsiniz. Yada dairenizden teslim alıp dairenize hamaliye hizmetimiz ile teslim ederiz.

 

 

Doblo Nakliye İle Doblo Eşya Taşıma Hizmeti

l koltuk taşıma    

 Kolilenmiş veya poşetli eşyalarınızı, koli taşıma ve hafif yük taşıma hizmetimiz ile doblo nakliye araçlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi, çalışma masası taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın.

l koltuk taşıma    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, doblo nakliye araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Şifonyer, ayakkabılık tarzı küçük mobilyalarınızı için doblo eşya taşıma hizmetimi alabilirsiniz.

 

Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Hemen hafif yük nakliye hizmeti almak için ister web sitemizden, isterseniz yüklego mobil uygulamamızı indirerek 3 adımda araç çağırabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınız olursa yüklego whatsapp destek hattından yardım alabilirsiniz.