Doblo Eşya Taşıma

Anasayfa > Doblo Eşya Taşıma

Doblo eşya taşıma, çok büyük olmayan tek parça veya az miktardaki eşyaların dilediğiniz farklı bir adrese taşınması için tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Doblo nakliye hizmeti sayesinde tüm eşyalar, kısa süre içerisinde yeni adreslerine doblo eşya taşıma hizmeti sayesinde taşınırken aynı zamanda tek parça ve hafif eşyalar için büyük bir nakliyat aracı tutmaya gerek kalmaz.

Bu sebeple doblo eşya taşıma hizmeti, daha uygun maliyetli nakliye hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcıların günümüzde sıklıkla tercih ettiği hizmetlerden biridir. Ancak bu aracın çok sayıda ve büyük eşyalar taşıması mümkün değildir.

Bu nedenle tekli koltuk, ikili koltuk, banyo dolabı, de-monte gardırop, masa, çamaşır makinesi ve benzeri eşyaların uygun fiyatlar ile taşınabilmesi için doblo eşya taşıma hizmetini tercih edebilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Doblo Eşya Taşıma Hizmetinin Fiyatları Ne Kadar?

Doblo eşya taşıma fiyatları, net ve sabit fiyat ile sizlere sunulmaz. Bu hizmette her taşıma işlemi için farklı fiyatlar belirlenir. Ayrıca fiyatlar birçok faktör doğrultusunda şekillenmektedir. Doblo eşya taşıma hizmetinin fiyatlarını belirleyen faktörler genel olarak şu şekildedir;

  • Taşınacak olan eşya miktarı, ölçüleri,
  • Eşya ağırlığı ve büyüklüğü,
  • Eşyanın yükleneceği ve teslim edileceği iki adres arasındaki mesafe,

Yukarıdaki faktörler doğrultusunda araç tipi değişeceğinden Doblo eşya taşıma hizmetinin fiyatları değişiklik gösterse de Yüklego firmamız her koşulda uygun fiyat garantisi altında sizlere hizmet sunmaktadır. Siz de uygun fiyatlı doblo nakliye hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüklego ile Hangi Eşyalar Taşınır?

koli taşıma    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.

çamaşır makinesi    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın

 

Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Doblo Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Kullanılır ?

Doblo eşya taşıma hizmeti daha çok az miktarda ve hafif yük ve eşyaların yeni adreslerine teslim etmek amacıyla tercih edilmektedir. Bu amaç doğrultusunda eşyaların herhangi bir zarar görmemesi fazlasıyla önemlidir. Bu nedenle tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi dobloda eşya taşıma hizmetinde de profesyonel ve alanında uzman personellerimiz sizlere destek sağlar.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Profesyonel personel kadromuz, hizmet talebinizin ardından eşyanın bulunduğu konuma araç hazır bir şekilde gelir. Ardından tek parça veya az miktardaki hafif eşyalar araca yüklenir. Ardından teslimat noktasına araç ile eşyalar taşınarak yeni yerlerine teslim edilir. Tüm bu adımlar sırasında eşyaların zarar görmemesine dikkat edilmekte ve gerekli önlemler alınmaktadır.

Sizde yüklego motor kurye ve hafif yük nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Yuklego.com web sitemizden yada uygulama marketlerinden yüklego mobil uygulamasını indirerek tıpkı uber, bitaksi uygulaması gibi 3 adımda nakliye aracı ve motor kurye çağırabilirsiniz.