Az Parça Eşya Taşıma

Anasayfa > Az Parça Eşya Taşıma

Az parça eşya taşıma hizmeti günümüzde en çok ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biridir. Bu hizmet dahilinde ev veya ofis içerisindeki birçok eşya daha kolay bir şekilde yeni adreslerine taşınabilir.

Bununla birlikte çeşitli Koçtaş, İkea gibi mağazalardan veya letgo gibi ikinci el pazaryerlerinden alınan yatak, baza ve benzeri eşyaların hususi otomobiller veya ticari taksiler ile taşınması mümkün değildir. Ancak az miktarda olan bu eşyaların büyük nakliye araçlarıyla taşınması da maliyetin yüksek olmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle az parça eşya taşımak için daha uygun maliyetli olan küçük nakliye araçlarına ihtiyaç duyulur.

Panelvan, Maxivan, Minivan, Doblo tarzı hafif ticari küçük nakliye araçları sayesinde az parça eşya veya tek parça eşya taşımak mümkün hale gelirken aynı zamanda bu eşyalar, hem hızlı hem de uygun maliyetli olarak yeni adreslerine nakliyesi gerçekleştirilir.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

İstanbul Az Parça Eşya Taşıma

İstanbul, yoğun nüfusu ve trafiği sebebiyle nakliye hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan şehirlerden biridir. Bununla birlikte trafiğin yoğun olması büyük nakliyat araçlarının şehir içi taşımacılık hizmetlerinde daha yavaş hareket etmesine neden olur. Ancak bu durum küçük nakliye araçları için geçerli değildir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde bu nedenle az parça eşya taşıma hizmetine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul az parça eşya taşıma hizmeti, YÜKLEGO tarafından sizlere sunulmaktadır. Firmamız nakliye yapılmasını istediğiniz her eşya ve miktarı için uygun araç seçeneklerini bünyesinde bulundurarak hizmetinize sunar. Bu sayede dilediğiniz her gün bu hizmetten faydalanabilmeniz ve dilediğiniz eşyayı istediğiniz adrese taşıyabilmeniz mümkün hale gelir.

Yüklego ile Hangi Eşyalar Taşınır?

koli taşıma    

 Tekli koltuk, berjer koltuk, 2’li koltuk, 3’lü koltuk ve L koltuklarınızı araçlarımız ile taşıtabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yemek masası ve sandalyelerinizi taşıtmak için hafif yük nakliye hizmeti alabilirsiniz.

l koltuk taşıma    

 Yatak ve baza nakliyesi için hemen yüklego uygulamasını indirin. Ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti alın.

çamaşır makinesi    

 Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinelerinizin veya fırınınızın nakliyesi için ağır ücretler ödemeyin. Yüklego ile taşıtın. Yükünüz size yük olmasın

 

Yüklego hafif yük nakliye araçlarımız ile koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak ve bazalarınızı, masalarınızı, veya kolilenmiş eşyalarınızı taşıyoruz. Yükünüzün adedine veya en,boy ve yükseklik ölçüsüne göre araç tipi seçerek kolayca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyanız için ister araç hizmeti isterseniz taşıma hizmeti alarak eşya taşımanın keyfini en uygun fiyatlar ile çıkarın. Örneğin tekli koltuk için minivan aracımızdan, 2li koltuk için maxivan aracımızdan 3’lü veya L koltuk taşıma hizmetimiz için panelvan aracımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Az Parça Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Az parça eşya taşıma fiyatı, net olarak belirlenmemekte ve birçok faktör doğrultusunda şekillenmektedir. Ancak bu hizmet evden eve nakliyat ve benzeri büyük nakliyat hizmetlerine göre çok daha uygundur. Az parça eşya taşıma hizmetinin ücretleri genel olarak aşağıdaki faktörler doğrultusunda belirlenir;

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

  • Taşınacak olan eşya miktarı
  • Eşya miktarı doğrultusunda tercih edilecek olan küçük nakliye aracı
  • Eşyanın teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafe
  • Hizmetin tercih edildiği bölge, semt veya ilçe
  • Nakliye hizmetinin yapılacağı tarih aralıkları

Az parça eşya taşıma hizmeti genel olarak bu faktörler doğrultusunda şekillense de YÜKLEGO her koşulda uygun fiyat garantisi altında sizlere hizmet sunmaktadır.

Sizde yüklego motor kurye ve hafif yük nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Yuklego.com web sitemizden yada uygulama marketlerinden yüklego mobil uygulamasını indirerek tıpkı uber, bitaksi uygulaması gibi 3 adımda nakliye aracı ve motor kurye çağırabilirsiniz.