Acil Kurye

Anasayfa > Acil Kurye

Acil kurye hizmeti, paketlerin ve gönderilerin diğer kurye hizmetlerine oranla daha hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırılmasını sağlar. Bu hizmet, özellikle aciliyeti bulunan gönderiler için tercih edilmektedir. Bununla birlikte 7/24 yüklego motor kurye hizmetinden faydalanabilmeniz mümkündür.

Acil kurye hizmeti sayesinde hem şehir içi hem de şehirler arası gönderiler oldukça kısa bir süre içerisinde alıcılarına teslim edilir. Bu hizmette kullanılacak araçlar gönderiler doğrultusunda belirlense de genellikle motosiklet tercih edilmektedir.

Teslimat süresince motosikletlerin kullanılmasının sebebi trafik ve benzeri sorunlarla karşılaşmadan gönderilerin daha kısa süre içerisinde alıcılarına ulaştırılmasının hedeflenmesidir. Siz de acil teslimat ve gönderiler için acil kurye hizmetimizi tercih edebilir, Yüklego firmamız ile iletişime geçerek adresinize kurye talep edebilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Acil Kurye Hizmeti Nedir? Ne İşe Yarar?

Acil kurye hizmeti, diğer kurye hizmetlerine göre teslimatın alıcıya daha hızlı ulaşmasını sağlamayı hedefler. Bu amaç doğrultusunda kurye hizmetinde atılacak her türlü adım daha hızlı bir şekilde atılırken, teslimat da en hızlı şekilde alıcısına ulaştırılmış olur. Birçok gönderinin en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırılmasını sağlayan bu hizmet, günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

Acil Kurye Hangi Gönderileri Taşır?

Bireysel veya firma amaçları doğrultusunda tercih edebileceği acil kurye hizmetimiz, birçok paket ve gönderiyi alıcısına ulaştırmak amacıyla sizlere hizmet vermektedir. Bu doğrultuda teslimatını sağladığımız gönderi çeşitleri şu şekildedir;

  • Acil evrak ve dosyalar,
  • Acil ulaştırılması gereken paketler,
  • Tek parça veya küçük eşyalar,
  • Hafif işletme yükleri ve benzerleri,

Acil kurye hizmetimiz, yukarıdaki gönderiler ve benzer yasal paketlerin aynı gün içerisinde veya birkaç saat içerisinde teslimat adresine ulaştırılmasını sağlamaktadır.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...!

 

Acil Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Acil kurye fiyatı, diğer kurye hizmetlerinin aksine biraz daha yüksek miktarlarda olabilir. Bunun sebebi gönderilerin aciliyeti bulunması ve bu doğrultuda ekstra avantajlı hizmetlerin sizlere sunulmasıdır.

Daha hızlı araçların ve motosikletlerin kullanıldığı bu hizmette, gönderinizin saatinde teslim edilebilmesi için Yüklego’yu tercih edebilirsiniz. Fiyatları öğrenmek ve hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sizde yüklego motor kurye ve hafif yük nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Yuklego.com web sitemizden yada uygulama marketlerinden yüklego mobil uygulamasını indirerek tıpkı uber, bitaksi uygulaması gibi 3 adımda nakliye aracı ve motor kurye çağırabilirsiniz.